Положення про НРУ







Положення про Народну Раду України

1. Народна Рада України – це орган самоорганізації громадян України, створений з метою відновлення конституційного ладу в Україні, та забезпечення передумов для сталого розвитку держави з гарантуванням соціальних, економічних та інших прав громадян з можливістю реалізації права громадян України на необхідну самооборону від протиправних посягань.

2. Народна Рада України (далі – НРУ) у повному складі має 84 делегати. Їх обирають на народних віче у регіонах України: по три особи у кожному регіоні, а саме: у всіх 24 областях України, Автономній республіці Крим, містах Київ, Севастополь. Три делегати представляють громадян України, що перебувають за кордоном.

3. Кандидатури трьох делегатів спочатку висувають на зборах відповідного регіонального форуму громадянського суспільства, де кожна організація – член форуму має один голос. Рішення форуму і віче фіксуються протоколом, який має бути завчасно поданий секретарю Координаційного комітету НРУ. Повноваження новообраних делегатів від регіонів НРУ затверджує на своєму засіданні.

4. Засідання НРУ – єдиний орган, що може приймати рішення від імені НРУ. Рішення приймаються більшістю від того складу делегатів НРУ, повноваження яких затверджено на момент прийняття рішення. Під час засідань НРУ всі делегати і гості мають дотримуватись встановленого Регламенту НРУ.

5. Всі рішення і програмні документи, прийняті на засіданні НРУ, є обов’язковими для всіх делегатів НРУ. У разі свідомого невиконання делегатом НРУ її рішень або порушення загальноприйнятих моральних норм НРУ може за поданням голови Координаційного Комітету НРУ прийняти рішення про виведення такої особи зі складу делегатів НРУ.

6. У період між засіданнями НРУ організаційну роботу здійснює Координаційний Комітет НРУ (далі – КК НРУ). До числа членів КК НРУ входить по одному представнику від кожного з 27 регіонів України та від громадян України закордоном.

7. За напрямками роботи КК НРУ створює комісії, робочі групи, до складу яких можуть входити і не-члени КК НРУ. Затверджені КК НРУ керівники комісій, робочих груп мають право приймати участь у засіданнях КК НРУ.

8. КК НРУ для координації повсякденної роботи обирає терміном на три місяці голову КК НРУ, заступника голови та секретаря.
9. У своїй роботі НРУ спирається на громадські організації України, які підтримують програмні документи НРУ та входять у регіональні об’єднання громадських організацій, що делегували своїх представників в НРУ.

10. У районах та населених пунктах можуть бути створені місцеві об’єднання громадських організацій, що координують свою діяльність з відповідними регіональними об’єднаннями громадських організацій.

Прийнято на засіданні Народної Ради України 22 листопада 2011року

Немає коментарів:

Дописати коментар